Meie kooli õpilased osalesid üle-eestilisel laste- ja noortekirjanduse festivalil

Alates 2017. aastast toimub Tartust alguse saanud laste- ja noortekirjanduse festival Luup, kus nädala jooksul toimub erinevaid vahvaid üritusi.

Meie kooli õpilased võtsid osa 16. oktoobril toimunud kirjanduslikust veebimängust. Ühe tunni jooksul vastasid nad küsimustele kahe raamatu kohta, mille olid eelnevalt läbi lugenud. Need raamatud olid Reeli Reinausi “Suhkrust ja jahust” ning Rob Harrelli “Vidusilm”.

Tulemused:
I koht – Alice-Ly Talve, Miia Hanelle Aun, Liisbet Põllumäe 7.c klassist. Juhendaja Pille Soodla.
III-V koht – Lilian Kallas, Roosi Kõrve, Laura Kuklase 8.c klassist. Juhendaja Pille Soodla.
VI koht – Emily-Mia Hitrov, Karoliina Iher, Keily Jaakson 8.e klassist. Juhendaja Kadri Koppel.

Täname osavõtu eest ka 8.b klassi võistkonda, kuhu kuulusid Janely Lauri, Mirt Ärm ja Berit Grünberg.