Lahtiste uste päev gümnaasiumi õppehoones

Reedel, 3. märtsil 2023 toimus Saku Gümnaasiumi gümnaasiumi õppehoones lahtiste uste päev.

Õppehoone, õppetöö korralduse ja õpilasesinduse tegemistega tutvusid üheksandikud, kes soovivad sügisel alustada õppimist Saku Gümnaasiumi 10. klassis. Avatud uste päevast võtsid osa nii Saku Gümnaasiumi kui teiste piirkondade (Kurtna, Kohila, Jüri, Rapla, Tallinn, Muhu) 9. klasside õpilased.

Õpilastel oli võimalik vastavalt oma huvidele osaleda kolmes töötoas. Huvilisi jätkus nii matemaatika, majandusõpetuse, keemia, kirjanduse, õpilasesinduse kui kõigisse teistes töötubadesse. Näiteks sai kätt proovida keemialaboris, teha matemaatikas rühmatöid, saada osavamaks Google Earthi ja Canva keskkondade kasutamisel, pakkuda välja ideid koolielu elavdamiseks.

Registreerumine HARNO e-sisseastumistesti tegemiseks toimub 14.-28. märtsil 2023. Elektroonilise sisseastumistesti sooritamine toimub 21. aprillil 2023. Vaata lähemalt siit.

Hea üheksandik Harjumaalt ja mujalt. Ootame Sind sooritama sisseastumistesti ja liituma 1. septembrist Saku Gümnaasiumi kooliperega.