Kunstinädala kokkuvõte 18. jaanuar Saku Gümnaasium

Eelmisel nädalal 11.01-15.01 osalesid algklasside õpilased kunstipäeval.

Eelmisel nädalal 11.01-15.01 osalesid algklasside õpilased kunstipäeval. Lapsed pidid tegema pildi teemal " Lumememmed valmistuvad..." Kunstiõpetajad lubasid kasutada vabalt valitud materjale. Lumememmesid oli paberist, joonistatud, lumest, pannkookidest jne. Töid oli palju ja need olid kõik väga ilusad. Kõiki töid tunnustati 18.jaanuaril, ülemaailmsel lumememmepäeval.

Marta Virgebau 3.c klass

Marta Virgebau 3.c klass