Harjumaa 3.klasside tüdrukute rahvastepalli võistlus

Super tulemus tuli taas Saku Gümnaasiumile spordis. Reedel toimunud Harjumaa 3. klassi tüdrukute koolide rahvastepalli meistrivõistlustel saavutas Saku Gümnaasiumi võistkond esikoha. Saku Gümnaasiumi võistkonda kuulusid järgnevad mängijad Melanie Palmiste, Marii Tarlap, Demi Milvek, Mariel Pajo, Mariette Kattai, Emili Juht, Grete Antsmäe, Iti Ilisson ja Emma Loreen Toiger. Võistkonda juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Märt Raam.

Juhendaja kommentaar: “Mina nägin tüdrukuid esimest korda ning ütlen, et kõik olid väga tublid. Alates esimesest mängust paranes mängupilt ja õpilased muutusid julgemaks. Kokkuvõttes kiidan loomulikult klassijuhatajaid, kes kitsukeses väikses saalis on harjutanud rahvastepalli.”

Lisaks saime selleks õppeaastaks ka Harjumaa koolide rahvastepalli võistluste rändkarika, kuna gümnaasiumite arvestuses oli meil kõige rohkem punkte.

Edasi peaks toimuma Eesti Koolispordi Liidu Keskregiooni rahvastepalli finaalturniir, mis toimub 9. detsembril Türi spordihoones. Seal võistlevad ka meie poiste tiimid.