3×3 kokkuvõte

16.10.2021 toimus Jüri spordihoones Eesti Koolispordi Liidu Sportland 3×3 sarja Harjumaa etapp. Saku Gümnaasium oli esindatud kokku seitsme võistkonnaga!

Kõige tublimad olid Saku Gümnaasiumi 4.-5. klassi tüdrukud, kes tõid oma vanuseklassi arvestuses I koha. Finaalis alistati tulises mängus Vaida PK I võistkond 4:3. Saku Gümnaasiumi võistkonnas mänginud Marleen Erg ja Gerda Triin Untera treenivad peale koolipäeva Tiit Soku KK/SK Nord klubis. Veel kuulusid võistkonda Kristel Kranach ja Lisette Karbus. Finaali kaks paremat pääsevad ka vabariiklikule finaalturniirile, mis toimub kevadel.

4.-5. klasside poiste arvestuses tuli kõige kõrgemale kohale Saku G. II esindus (Stenver Põder, Marcos Johann Leiter, Jako Link ja Egert Jurin). Poisid saavutasid väga tubli 3. koha! Võistkond tegi alagrupis puhta töö 3 võiduga. Alistati Laagri Kool, Jüri G. II ja Jüri G. I võistkond. Veerandfinaalis alistati Saku G. IV esindus tulemusega 11:1! Poolfinaalis tuli kaotus tugevale Keila Kooli esindusele 3:17. Kolmanda koha mängus alistas meie teine esindus Järveküla Kooli 7:5 . Võit kuulus Keila poistele, kes alistasid finaalis Kose G. 15:3 .

4.-5. klassi arvestuses Saku G. IV esindus piirdus veerandfinaaliga ning meie III ja I tiim piirdusid alagrupi mängudega.

6.-7. klasside tase oli väga kõva, sest vastu astusid meie 6nda klassi poistele põhiliselt 7. klassi poisid. Antud eas on vanusevahe määrav. Mõlemad võistkonnad piirdusid alagrupiturniiriga.

Võistkondi juhendas Saku Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja Märt Raam. Kokkuvõttes oli väga tore korvpallipäev!😊