Toimus Saku Gümnaasiumi Kilvameister

Esmaspäeval, 13. veebruaril leidis aset Saku Gümnaasiumi Kilvameister. Tegemist on 8.-12. klassidele mõeldud mälumänguga, mis toimus sel aastal juba 7. korda. Lisaks õpilastele osalesid koolitöötajate, vallavalitsuse, vilistlaste ja kooli IT-osakonna esindused. Kokku oli võistkondi gümnaasiumimaja aulas 18.

75 minuti jooksul said osalejad nuputada vastuseid küsimustele, mis jagunesid 5 kategooriasse: Eesti, Saku, liikumisaasta, päevakajaline, varia. Pärast küsimustevooru üllatas mälumängureid liikumispausiga tantsutreener Kristina Tarmet ning seejärel jagas mõtteid Saku Gümnaasiumi vilistlane Janek Nõu, alal ultimate Euroopa meister.

Võitjad selgitati 8.-9. klasside seas, 10.-12. klasside seas ning kooli lõpetanud osalejate seas. Üldarvestuses suutis tiitlit kaitsta vallavalitsuse esindusvõistkond.

Mälumängu tulemused

8.-9. klassi parimad

I koht 9.b klassi võistkond (Anni Annus, Mirell Lohk, Brett Leea Reinvelt)

II koht 9.c klassi võistkond (Robin Seaver, Tristan Tomingas, Oliver Ulmas)

III koht 8.e klassi võistkond (Kertu Kivisild, Marek Lepist, Maira Noormägi)

10.-12. klassi parimad

I koht 11G-3 (Uku Martin Arpo, Martin Villem Vühner, Paul Kang)

II koht 12h (Kristiina Bulgarin, Ralph Rupert Nigul, Hans-Gregor Õunapuu)

III koht 11G-1 (Tomi Neemelo, Ralf Laanemäe, Joonas Tohert)

Kooli lõpetanute arvestus

I koht vallavalitsuse esindajad (Randar Lohu, Peep Pukk ja Silver Riisalo)

II koht koolitöötajad (Keit Fomotškin, Raigo Loide, Mart Usin)

III koht vilistlaste esindajad (Janek Nõu, Anton Noor)

Suur aitäh kõigile osalejatele!

Korraldajad Gerrit Kanarbik, Kersti Vissov, Kadri Koppel, Marju-Riina Laugen ja Marko Jääger

(Fotod Kadri Koppel ja Kaspar Kiltmaa)