3. klassid võidutsesid Dumle rahvastepalli finaalturniilil Türil

Möödunud reedel, 9. detsembril toimus Türi spordihoones Eesti Koolispordi Liidu Dumle Kesk regiooni rahvastepalli finaalturniir 1.-3. klassidele. Teatavasti teenisid tänu võidule Harjumaa võistlusel sinna koha kaks Saku Gümnaasiumi poiste võistkonda ja üks tüdrukute võistkond. Poiste arvestuses osales kokku seitse kooli ning meie esimene võistkond teenis kuue võiduga väga tubli esikoha. Teine võistkond kaotas ühe mängu ning surnud ringiga saavutasid nemad kolmanda koha.

Saku gümnaasiumi tüdrukud ei pidanud samuti kaotuse kibedust tundma ning ka tüdrukute arestuses tuli esikoht meie koolile. Kokku osales viis võistkonda.

Saku Gümnaasiumi võidukasse poiste tiimi kuulusid: Mathias Vetka (valiti tiimi parimaks mängijaks), Frederik Viisel, Robin Maltis, Ants Piip, Roland Seppam, Ruuben-Frederik Voogla, Johann Hansman, Kevin Preobrazenski, Mihkel Veer. Õpetajad Märt Raam ja Kristjan Kärt.

Kolmanda koha saavutanud Saku Gümnaasiumi II tiimi kuulusid: Jan Stuknin, Kaspar Kärt, Mattias Jõendi (valiti tiimi parimaks mängijaks), Andreas Aas, Jasper Aadusoo, Jasper Kaiva, Sander Zilensk, Uku Marten Leemet, Jako Tenisson. Õpetajad Kristjan Kärt ja Märt Raam.

Esikoha saavutanud tüdrukute tiimi kuulusid: Melanie Palmiste (valiti tiimi parimaks mängijaks), Marii Tarlap, Demi Milvek, Mariette Kattai, Emili Juht, Grete Antsmäe, Iti Ilisson, Helin Eliise Risti, Aurora Medina Loreen Müür. Juhendaja Kaarina Kärgets (lapsevanem), õpetajad Märt Raam ja Kristjan Kärt

Fotod: Kaarina Kärgets