Saku Gümnaasiumi gümnaasiumiastme koostöökoda osales haridusuuenduskonverentsil Saaremaal

24.–25. oktoobril 2024 osales Saku Gümnaasiumi gümnaasiumiastme koostöökoda Saaremaa Gümnaasiumis toimunud haridusuuenduskonverentsil “Klassijuhatajast mentoriks”. Konverents andis võimaluse kuulata inspireerivaid ettekandeid ja töötubasid, mis keskendusid mentorluse ja õpetaja rolli arengule.

Programmis esinesid mitmed tuntud haridusvaldkonna eksperdid (nt haridusminister Kristina Kallas, Liina Kersna, Kadi Kreis, Karmen Paul, Alo Savi, Margit Sutrop), kes jagasid oma kogemusi ja mõtteid, kuidas toetada õpilasi ja kolleege.

Lisaks toimusid inspireerivad töötoad, mida juhtisid haridusentusiastid.

Kahel väga sisukal päeval kogutud teadmised annavad meie õpetajatele, mentoritele ja klassijuhatajatele uusi vaatenurkasid, et õpilasi paremini nende arenguteel toetada.