Taimetervise tunnid

2. oktoobril toimusid meie kooli 4. klassidele taimetervise tunnid. Selle päeva eesmärk oli suurendada õpilaste teadlikust taimetervisest ja selgitada, mida igaüks saaks ära teha taimede tervise heaks ehk kuidas vähendada uute taimekahjustajate sissetoomist.

Õpilased osalesid kokku neljas erinevas õpitoas. Selle käigus õpilased orienteerusid, kuulasid loengut ja täitsid ristsõnu, osalesid “Reisi targalt” tunnis ja said ka proovida lauamängu ning kaardimängu.
Lisaks on meie kooli raamatukogus ka veel umbes kuu jagu üleval näitus, mis tutvustab taimetervise mõiste olemust ja ajalugu, erinevate taimekahjustajate levikuviise, oskust neid ära tunda ja eristada ning tagajärgi, mida taimekahjustajad ja -haigused võivad taimedele põhjustada.

Koolitajaks olid Põllumajandus- ja Toiduameti töötajad.