Spordinädal Saku Gümnaasiumis

23.-27. septembrini toimus Saku Gümnaasiumis spordinädal. Igal päeval toimus erinevatele klassikomplektidele sporditegevused. Esmaspäeval alustasid 8. ja 9. klassid frisbee-turniiriga, kust igast klassist esindas üks meeskond, ülejäänud õpilased said osaleda orienteerumises. Lisaks käisid osad 8. klassi õpilased heategevuslikul Mesikäpa teatejooksul. Teisipäeval ja kolmapäeval mängisid 4. ja 5. klassid rahvastepalli, kes mängus osaleda ei saanud käisid põneval fotojahil ning 2. klassid osalesid orienteerumisel. Kolmapäeval toimus veel 1. klassidel traditsiooniline õunajooks, mille lõppedes said kõik õpilased osavõtu eest tänukirja ja õuna. Neljapäeval osalesid 6. ja 7. klassid krossi-teatejooksul, igast klassist esindas 5 tüdrukut ja 5 poissi, ülejäänud käisid fotojahil. 3. klassid osalesid teisipäevast reedeni 6x25m segateateujumises. Gümnaasiumiõpilastele toimus teisipäevast neljapäevani kolme ala väljakutse, kus osalejad said end proovile panna ämblikuvõrgu läbimises, takistusrajal ja footgolfis. Tegevused olid põnevad ja positiivseid emotsioone oli rohkelt.

Fotojahi parimad tulemused kuulutatakse välja sellel nädalal. Lisainfot jagatakse Stuudiumi kaudu.

Spordinädala tulemused on järgmised:

Fresbee

I koht – 7.b klass

II koht – 7.a klass

III koht – 7.e klass

Gümnaasiumi ja 1. klassi tegevustes ei jaotatud kindlaid kohti, eesmärgiks oli osavõtt ja liikumisrõõm.

3. klasside 6x25m segateateujumise vabaujumise tulemused on järgmised:

Esimese koha saavutas 3.a klass ajaga 2.27.26, koosseisus Emma Krabi, Nane Martin, Vivian Veer, Johannes Nöps, Simon Pärn ja Jaagup Uibo.

Teise koha saavutas 3.b klass ajaga 2.35.09, koosseisus Nora Kaibald, Lisbeth Palmiste, Pääsu Pikkel, Aston Joost, Hugo Olland ja Trevor-Sebastian Saarsalu.

Kolmanda koha saavutas 3.e klass ajaga 2.53.71, koosseisus Mila Laos, Theresa Melis, Liisa Marie Puna, Jason Puusaag, Johann Pütsepp ja Tormi Tauts.

Neljanda koha saavutas 3.c klass ajaga 3.04.40, koosseisus Kertu Kand, Melissa Laur, Lenna Väljur, Michael Ilychenko, Georg Revon Ots ja William Ernest Valgustee.

Viienda koha saavutas 3.d klass ajaga 3.04.48, koosseisus Eliise Link, Hemili Roog, Rosanna Seppel, Johannes Abel, Eke-Oliver Arualaid ja Christian Romet Liiv.

Kuuenda koha saavutas 3.f klass ajaga 3.14.81, koosseisus Hilde Lii Koolme, Elisabeth Mugamäe, Emma Marie Ollo, Aleksadr Gorbatšjov, Markus Lutter ja Joonas Petrutis.

Palju õnne kõikidele võitjatele!