Saku Gümnaasiumi vanemate üldkoosolek 11. septembril 2024

Saku Gümnaasiumi lastevanemate üldkoosolek toimub kolmapäeval, 11. septembril kell 18.00-19.15 Saku Gümnaasiumi põhikooli õppehoone aulas (1. korrus) aadressil Tallinna mnt 10, Saku vald. Sisse palume tulla ikka põhikooli õppehoone peauksest, kust administraator juhatab õiges suunas edasi.

Koosoleku päevakord:
– Saku Gümnaasium prioriteedid ja tegevused 2024/2025 õppeaastal – Keit Fomotškin, koolijuht;
– Kiusamisvaba Kooli programmi rakendamine Saku Gümnaasiumis – KiVa tiimijuht/tiimijuhid;
– kokkuvõte hoolekogu tööst 2023/2024. õppeaastal – Kaur Lohk, hoolekogu esimees;
– uute hoolekogu liikmete valimine (volitused lõppevad ühel II kooliastme vanemate esindajal, ühel III kooliastme vanemate esindajal ja ühel gümnaasiumiastme vanemate esindajal) – Keit Fomotškin, koolijuht.

Registreerumine Stuudiumis.