Ajalugu

Vilistlased

I LEND 1979. AASTA
Klassijuhataja: Mati Polman
1.    Mihkel Altmets
2.    Arvo Evard
3.    Ermas Ingver
4.    Urmas Klaas
5.    Merike Klaus
6.    Sirje Lemnits
7.    Maiu Lilleberg
8.    Anne Lukas
9.    Vilja Pärg
10.    Jaak Reemann
11.    Mai Reppo
12.    Peeter Reppo
13.    Malle Reppu
14.    Vello Sasmin
15.    Peep Stokkeby
16.    Marina Zaletajeva
17.    Tiit Tarkusep
18.    Heli Täri
 
II LEND 1980. AASTA
Klassijuhataja: Alma Kallion
1.    Arpo Aarma
2.    Andres Herkel
3.    Raili Inno
4.    Marje Kala
5.    Aune Kalmus
6.    Kai Keller
7.    Heldur Kopso
8.    Kalev Loot
9.    Lembi Mäekalle
10.    Enn Rajasaar
11.    Terje Rumberg
12.    Tarmo Sarapuu
13.    Tiina Teearu
14.    Külliki Toom
15.    Algi Tõnso
16.    Anu Vaher
17.    Katrin Voolaid
 
III LEND 1981. AASTA
Klassijuhataja: Loo Aru
1.    Juta Aadussoo
2.    Peeter Akkel
3.    Marika Hein
4.    Mart Hüüp
5.    Erika Juurik
6.    Leho Järvela
7.    Toivo Keskküla
8.    Krista Kerdmann
9.    Toomas Kreek
10.    Kalev Kruus
11.    Andres Kuusksalu
12.    Laine Lahe
13.    Ülo Madissoon
14.    Ülo Maitus
15.    Lily Männik
16.    Anne Poolma
17.    Ruth Purdmaa
18.    Inge Reeder
19.    Anne Reemann
20.    Piret Roosalu
21.    Ingrid Sisask
22.    Küllike Tinits
23.    Žanna-Piret Traks
24.    Pille-Kristel Vettik
25.    Maldur Vikat
26.    Külli Õunapuu
 
IV LEND 1982. AASTA
Klassijuhataja: Herta Voolaid
1.    Andrus Aro
2.    Merike Aro
3.    Eve Dreger
4.    Ago Haabpiht
5.    Juhan Herma
6.    Marika Irman
7.    Marje Kaselaid
8.    Toomas Kevvai
9.    Pilvi Kingsepp
10.    Kaupo Liiva
11.    Ülo Määrits
12.    Allan Niinepuu
13.    Eve Ojasoon
14.    Urmas Raba
15.    Priit Rander
16.    Marti Rehemaa
17.    Tiina Paal
18.    Aivar Soomänd
19.    Ülle Stokkeby
20.    Tiiu Sults
21.    Monika Taska
22.    Margit Tuvi
23.    Vahur Tõnissoo
24.    Valve Vahtramäe
25.    Margit Vikat
26.    Kaia Õunapuu
 
V LEND 1983. AASTA
Klassijuhataja: Alma Kallion
1.    Peedu Arumäe
2.    Kaia Bogdanov
3.    Teet Dreger
4.    Tiit Erik
5.    Maire Evard
6.    Andrus Järva
7.    Kaupo Kallas
8.    Katrin Kelts
9.    Rita Klaus
10.    Marina Kärginen
11.    Liia Lember
12.    Merle Margumets
13.    Külli Petrauts
14.    Sven Poots
15.    Rainer Raudmets
16.    Tiina Rosenberg
17.    Aili Sild
18.    Tiina Peep
19.    Kai Tammaru
20.    Kadri Tammiste
21.    Anneli Tõnso
22.    Eda Vesik
23.    Karin Villemsoo
24.    Elvo Vilokas
25.    Leho Vilu
26.    Anu Vingel
27.    Jüri Voolaid
 
 
VI LEND 1984. AASTA
Klassijuhataja: Inna Galkina
1.    Sünne Aro
2.    Maikela Davidjan
3.    Margo Evardson
4.    Anu Haabpiht
5.    Ülle Hiiesalu
6.    Merle Ingver
7.    Heiki Joor
8.    Marika Järvoja
9.    Kaido Kelement
10.    Meelis Krüger
11.    Lembit Kopso
12.    Toomas Kustmann
13.    Viko Laiverik
14.    Verni Leivak
15.    Janika Lill
16.    Anu Merila
17.    Elle Niinemets
18.    Mare Raad
19.    Jana Raudväli
20.    Signe Sula
21.    Agu Suur
22.    Andres Teder
23.    Jaan Tuha
24.    Ülle Uudam
25.    Tiina Vahtramäe
26.    Katrin Volter
 
VII LEND 1985. AASTA
Klassijuhataja: Loo Aro
1.    Küllike Adamson
2.    Külli Allas
3.    Annika Allese
4.    Allan Bogdanov
5.    Annika Hussar
6.    Aare Järvan
7.    Tiia Kangron
8.    Agu Johann Karelsohn
9.    Kalle Kass
10.    Rita Koivistoinen
11.    Hiie Kokman
12.    Ülle Krüger
13.    Kristina Kõll
14.    Reili Laisaar
15.    Merle Liiva
16.    Marielle Liivet
17.    Lembe Luht
18.    Imre Mäekalle
19.    Ille Nei
20.    Alle Näks
21.    Eve Polma
22.    Andrus Poolma
23.    Anto Raudväli
24.    Aune Rumberg
25.    Aliis Sarapik
26.    Raivo Talisoo
27.    Gerli Tiitsu
28.    Vambola Tõnissoo
29.    Riinu Valk
30.    Andrus Veertee
 
VIII LEND 1986. AASTA
Klassijuhataja: Ly Madissoon
1.    Marit Aro
2.    Leelo Arumäe
3.    Evelin Int
4.    Reili Jõearu
5.    Ando Jõgisoo
6.    Katrin Kaev
7.    Kristjan Kelts
8.    Palmi Kotter
9.    Lembi Linnas
10.    Ando Mellikov
11.    Tarmi Milva
12.    Terje Mälberg
13.    Kadri Näks
14.    Maidu Pae
15.    Riina Põllumäe
16.    Ene Rahuoja
17.    MarjeRausk
18.    Margit Rebane
19.    Eesi Rosenberg
20.    Vendo Saks
21.    Aare Siht
22.    Kaie Silbaum
23.    Merike Sisask
24.    Kalle Susi
25.    Signe Svänni
26.    Tiina Sööt
27.    Koidu Talli
28.    Anita Truuts
29.    Madis Tõnissoo
30.    Siiri Vahtramäe
31.    Toomas Veski
32.    Tiiu Vilu
33.    Küllike Volter
34.    Kristi Vuurmann
 
IX LEND 1987. AASTA
Klassijuhataja: Alma Kallion
1.    Merike Aava
2.    Aivi Allas
3.    Mait Alunurm
4.    Andres Järva
5.    Kirsti Kala
6.    Jaanika Kall
7.    Ülevi Kiili
8.    Ivar Klaup
9.    Maret Kougija
10.    Tiit Kruus
11.    Karolin Kõll
12.    Anne Laud
13.    Piret Linnutaja
14.    Imbi Luht
15.    Margit Lulla
16.    Kalle Mesila
17.    Jana Mäekalle
18.    Mari Näks
19.    Mart Older
20.    Sven Parmas
21.    Rigo Rapper
22.    Vahur Raudsepp
23.    Ave Siim
24.    Mehis Siim
25.    Katrin Suuban
26.    Tiina Tamm
27.    Kaja Tomberg
28.    Siiri Tõnuma
29.    Jaanus Valdek
30.    Ando Voogma
31.    Kairi Vuurmann
32.    Mati Ärm
 
X LEND 1988. AASTA
Klassijuhatajad: Sirje Roots ja Taimi Altmäe
1. Kalle Aarma
2. Pille Aarma
3. Ave Bakin
4. Eilike Int
5. Karin Kaev
6. Anti Kallas
7. Andres Kukk
8. Jane Linask
9. Marek Linnutaja
10. Aleksander Matin
11. Tiina Mälberg
12. Marge Pivnik
13. Anneli Puström
14. Rene Raudmets
15. Ahto Ruut
16. Jaanus Sille
17. Mati Talli
18. Karin Tamm
19. Aet Teder
20. Anneli Tomberg
21. Harry Vaher
22. Iris Vahtramäe
23. Olivia Valdman
24. Peep Viljamäe
 
Klassijuhataja: Ain Sander
1. Ilona Allemann
2. Ave Jõepera
3. Eero Kabanen
4. Piret Kall
5. Eha Kangor
6. Reine Lauri
7. Küllike Laving
8. Richard Must
9. Angeelika Puström
10. Anneli Rebas
11. Liina Roos
12. Aare Rooväli
13. Piret Saarepuu
14. Aimar Seller
15. Mikk Siim
16. Mait Soasepp
17. Mari-Anne Tapver
18. Eili Vahtramäe
19. Urmas Vallimäe
20. Aivo Virma
 
XI LEND 1989. AASTA
Klassijuhataja: Merike Toompärg
1. Laura Blagovestsenskaja
2. Taivo Heinaru
3. Andrus Kotter
4. Signe Kõva
5. Rein Liiver
6. Agne Roosnurm
7. Aivo Ruut
8. Egge Siim
9. Monika Solom
10. Kristel Tamm
11. Reena Uuselu
12. Kristi Vilumets
13. Piret Õun
 
Klassijuhataja: Helle Parmas
1. Rain Eendla
2. Auli Haabpiht
3. Aivar Hansson
4. Argo Järva
5. Marika Kivipõld
6. Margus Liivik
7. Merle Linask
8. Siim Older
9. Kadri Park
10. Inga Põldma
11. Andree Raid
12. Piret Raudsepp
13. Katri Ristal
14. Lya Saem
15. Andrus Salo
16. Kristiina Tiik
17. Jarek Villemsoo
18. Tiina Vilu
 
XII LEND 1990. AASTA
Klassijuhataja: Krista Pajus
1. Katrin Baumer
2. Anu Buström
3. Reino Buström
4. Piret Hiiemäe
5. Alo-Andres Johandi
6. Raivo Kuusemets
7. Kairi Langund
8. Margus Malla
9. Katrin Metsis
10. Leili Pirn
11. Kadri Pitkjaan
12. Ruta Rikk
13. Olev Põder
14. Ave Rapper
15. Piret Rebas
16. Riho Sisask
17. Rene Tammis
18. Kalli Teppand
19. Aivi Virma
 
Klassijuhataja: Aide Vungo
1. Erki Erm
2. Indrek Järv
3. Margit Kallaste
4. Kaie Maasik
5. Liana Mantsik
6. Martin Paide
7. Indrek Piibur
8. Tiia-Ruth Põldoja
9. Marge Rookäär
10. Hergo Roosnurm
11. Jaanus Rosenberg
12. Egle Saks
13. Kristiina Siilivaask
14. Auli Talkop
15. Tiina Tartlan
16. Siiri Thalheim
17. Kristina Valdmann
18. Edgar Vatter
 
XIII LEND 1991. AASTA
Klassijuhataja: Sirje Laansoo
1. Aimar Aluri
2. Riina Buström
3. Indrek Erg
4. Janno Jurnas
5. Kadi Kaupmees
6. Marge Laks
7. Kristjan Laugen
8. Sirje Luht
9. Helen Lulla
10. Andra Pajula
11. Karin Pillov
12. Agnes Pukk
13. Gunnar Puström
14. Marika Pärniste
15. Eve Raidmaa
16. Kaili Repnau
17. Tanel Talts
18. Tiina Truumure
19. Tiia Turp
20. Eda Valdre
 
Klassijuhataja: Reet Tolk
1. Merle Aro
2. Hedwig Heinat
3. Kalle Jõeleht
4. Andrus Kattel
5. Kristi Kiili
6. Monika King
7. Anne Krestinov
8. Kairi Lauri
9. Annika Laving
10. Kristi Liivik
11. Kai Metsis
12. Rainer Must
13. Reet Older
14. Taivo Pivnik
15. Veiko Pärlin
16. Annely Raidoja
17. Riina Rookäär
18. Sheila-Mari Sang
19. Tõnu Sepp
20. Taivo Sildver
21. Koit Soasepp
22. Egne Stamm
23. Mariika Tõnisson
24. Kristi Villo
25. Leho Virma
26. Janne Õismets
 
XIV LEND 1992. AASTA
Klassijuhataja: Karli Klaas
1.    Helen Emmus
2.    Janno Greenbaum
3.    Valdo Jõgisoo
4.    Sander Järv
5.    Monika Kirst
6.    Meelis Koik
7.    Virge Kõosalu
8.    Mairi Maiste
9.    Jaanus Malla
10.    Liina Muga
11.    Marje Palm
12.    Olev Pihl
13.    Virko Pullinen
14.    Kristina Põder
15.    Marge Stamm
16.    Eha Svilponis
17.    Indrek Tarto
18.    Tiit Vahenõmm
19.    Kairi Villo
20.    Ave Vilba
21.    Ruth Viljamäe
22.    Merje Ärm
 
XV LEND 1993. AASTA
Klassijuhataja: Anne Meikas
1. Airi Allas
2. Ülle Arulaid
3. Helen Erikson
4. Viljo Ilves
5. Piret Kasemets
6. Tõnis Kattel
7. Katrin Kibik
8. Enn Mellikov
9. Jana Nõuakas
10. Kristine Oks
11. Helo Potter
12. Riina Roosimägi
13. Kaie Sang
14. Rene Siilivask
15. Indrek Stöckenius
16. Peeter Tamm
17. Andres Vaher
18. Tiia Viisalu
19. Eva Vilba
 
Klassijuhataja: Katrin Kalvet
1. Astrid Altmäe
2. Ailen Aluri
3. Indrek Bergmann
4. Margus Ehtmaa
5. Aive Jürgenson
6. Angelika Kaalma
7. Siiri Linnas
8. Marek Polman
9. Evelin Rosenvald
10. Helen Seller
11. Siiri Siitam
12. Liis Sõmer
13. Toomas Zaletajev
14. Tiina Tambi
15. Carol Tammemägi
16. Ülle-Triin Tiits
17. Margus Vahemäe
18. Tarmo Viil
19. Indrek Višnevski
 
XVI LEND 1994. AASTA
Klassijuhataja: Sinne Naruskberg
1.    Toomas Greenbaum
2.    Meelis Kogermann
3.    Meelis Maiste
4.    Silver Meerits
5.    Martin Orav
6.    Ain Parmas
7.    Kaupo Peetso
8.    Kalev Pihl
9.    Andrus Pukk
10.    Arvi Ratassepp
11.    Kaido Raudla
12.    Katrin Rauk
13.    Enneli Silde
14.    Martin Sõmer
15.    Aive Zirk
16.    Katrin Talts
17.    Martin Talts
18.    Siiri Tamm
19.    Indrek Tori
20.    Kaja Õun
 
XVII LEND 1995. AASTA
Klassijuhataja: Ly Madissoon
1. Helen Enroos
2. Rene Grünberg
3. Katri Kaldaru
4. Reet Kanger
5. Kätlin Kirsanov
6. Kristjan Kulmar
7. Liivar Laos
8. Urmas Lipso
9. Markko Metsis
10. Margus Müür
11. Mari Puusaag
12. Andres Põldoja
13. Meelis Põldoja
14. Kirsika Pärniste
15. Eha-Kai Repnau
16. Kõu Repnau
17. Kairi Rosenfeld
18. Merle Teinbas
 
Klassijuhataja: Elle Lukin
1. Katrin Eha
2. Irja Erm
3. Anne-Ly Granbak
4. Priit Grünberg
5. Indrek Kask
6. Tarvo Kuusk
7. Katri Metsallik
8. Juhan Muru
9. Veiko Piirsalu
10. Asko Pukk
11. Riina Rodima
12. Eha Sõelsepp
13. Merle Zimmer
14. Kristi Tamm
15. Jane Tarvis
16. Lilli Tuzis
17. Marko Vahemäe
18. Ly Villo
19. Arno Õruste
 
XVIII LEND 1996. AASTA
Klassijuhataja: Merike Toompärg
1.    Tarmo Alasoo
2.    Sigle Arulaid
3.    Kristiina Deklau
4.    Aggert Elhi
5.    Claire Enkel
6.    Meelis Grünberg
7.    Tiina Hansson
8.    Margus Hein
9.    Kaja Joost
10.    Tarmo Kruusmägi 
11.    Tarvo Krõnkvist 
12.    Remi Kübar
13.    Kärt Kübarsepp
14.    Oliver Laidla 
15.    Birgit Lao
16.    Marius Mets 
17.    Marek Metsis
18.    Tarvo Nurmeots 
19.    Elina Palmiste
20.    Peep Pihlak
21.    Märt Piik
22.    Britta Piirsalu
23.    Kadi Pärlin
24.    Reelika Rebane
25.    Marko Tali
26.    Jaanika Tigasson
27.    Rene Umbleja 
28.    Tarvi Viisalu
29.    Ivar Villo
30.    Silver Õunapuu
 
XIX LEND 1997. AASTA
Klassijuhataja: Eda Piisang
1. Andrejeva Käroliin
2. Evendi Kristi
3. Hein Merlyn
4. Hunt Argo
5. Kattel Madis
6. Kekk Marion
7. Kuusksalu Hannes
8. Laidla Holden
9. Lammertson Ott
10. Laos Aare-Laidar
11. Müür Jaanika
12. Paavo Sten
13. Põld Piret
14. Rentik Marge
15. Salumäe Janar
16. Sondla Risto
17. Tuuksam Liis
18. Tõkke Reimo
19. Valdmann Andres
 
Klassijuhataja: Marika Kirsanov
1. Aaliste Piret
2. Arulaid Ingrid
3. Deklau Carmen
4. Esperk Kirsti
5. Heinat Peeter
6. Jürgenson Karin
7. Kirsipuu Monika
8. Kõu Marita
9. Kötsi Peeter-Ronnie
10. Lillemets Sirle
11. Noor Anton
12. Noor Arina
13. Sihver Tiit
14. Saarerand Kädu
15. Zimmer Madis
16. Teepere Egon
17. Tikku Angela
18. Toiger Tarmo
19. Vällik Merle
 
XX LEND 1998. AASTA
Klassijuhataja: Silja Ild
1. Alasoo Tauno
2. Eensalu Gunnar
3. Grünberg Kaupo
4. Jeresina Irina
5. Jõgeva Alvar
6. Kaldaru Sirle
7. Kasterpalu Maret
8. Kirsipuu Alice
9. Kullat Rivo
10. Kötsi Piret
11. Laas Madis
12. Parve Olvi
13. Põldoja Mart
14. Rotemann Kaidi
15. Sepp Mart
16. Zukovski Jaana
17. Vender Siiri
18. Veskimäe Erik
19. Veskimäe Rainer
 
Klassijuhataja: Aide Vungo
1. Annus Erki
2. Jaagus Tõnis
3. Kadakas Kristel
4. Kivilaid Ando
5. Kivistik Ragnar
6. Klemets Kristjan
7. Kruustük Janno
8. Kübarsepp Ats
9. Mets Elvis
10. Naulainen Nele
11. Nurm Rait
12. Nurmeots Margit
13. Plado Jaanika
14. Purkas Kadri
15. Puusaag Peeter
16. Sein Kristian
17. Teder Mari
18. Tomingas Lauri
19. Vikat Ove
 
XXI LEND 1999. AASTA
Klassijuhataja: Ain Sander
1. Ameerikas Ardo
2. Aro Mari-Ann
3. Kekk Marlis
4. Kiisa Tõnis
5. Lepp Veiko
6. Mandri Karin
7. Mandri Karmen
8. Mihkelson Evelin
9. Ots Katerin
10. Pannal Moonika
11. Peet Piret
12. Prikk Kristo
13. Rooste Jaak
14. Sinilind Kätlin
15. Tamm Merle
16. Tuvi Katre
17. Õigemeel Jaanus
18. Õunapuu Kristo
 
Klassijuhataja: Merike Toompärg
1. Eichen Monika
2. Evendi Karin
3. Jõesaar Heiki
4. Kaisel Kadi
5. Kiisa Jane
6. Kirst Olev
7. Kübar Kristel
8. Laane Maarja
9. Laas Marje
10. Meikas Ivar
11. Metsaru Hengo
12. Prommik Allan
13. Pähnapuu Danel
14. Sein Karmen
15. Sihver Tiia
16. Särekanno Uku
17. Talijärv Margus
18. Vahemäe Erik
19. Villo Piret
 
XXII LEND 2000. AASTA
Klassijuhataja: Eda Piisang
1.    Mario Berk
2.    Mart Ehtmaa
3.    Gerli Enkel
4.    Verner Esperk
5.    Gerli Granbak
6.    Margit Haabsar
7.    Ain Hõrak
8.    Marika Hõrak
9.    Madis Karner
10.    Merlin Kaselaan
11.    Marko Katsalainen
12.    Jaana Kiiver
13.    Mariann Klemets
14.    Kaija Klimenko
15.    Liina Kruus
16.    Marko Kruustük
17.    Veiko Kruustük
18.    Andres Makstin
19.    Daisi Mangus
20.    Julia Nurmetalu
21.    Pertti Pleer
22.    Eleri Rande
23.    Krista Rosenblatt
24.    Marja-Liisa Saar
25.    Merili Silde
26.    MargisTalijärv 
27.    Ats Tõkke
28.    Riina Valgma
29.    Ervin Valk
30.    Jüri Varik
 
XXIII LEND 2001. AASTA
Klassijuhataja: Kairi Zaletajev
1.    Kadri Eensalu
2.    Pille Jandak
3.    Liis Jürimäe
4.    Mart Kahro
5.    Mauno Kalev
6.    Liisi Kaupmees
7.    Karmo Kiilmann
8.    Riina Kobin
9.    Lauri Lättemäe
10.    Marit Matsoo
11.    Heivi Metsaru
12.    Hannes Mõttus
13.    Hallar Mölder
14.    Marko Oldermann
15.    Ivika Pukk
16.    Karin Pungas
17.    Meeli Rentik
18.    Raivo Rinne
19.    Kadri Roosimägi
20.    Kauri Rosenfeld
21.    Martin Rosenvald
22.    Tanel Sein
23.    Toomas Sein
24.    Allan Zirk
25.    Priidu Teder
26.    Ave Toomson
 
XXIV LEND 2002. AASTA
Klassijuhataja: Sille Kevvai
1.    Martin Alev
2.    Allan Allas
3.    Kristin Andressoon
4.    Rene Eesik
5.    Vivian Ein
6.    Aljona Ivanova
7.    Katriin Järv
8.    Kärol Kalda 
9.    Priit Kask
10.    Ingrid Kirss
11.    Karin Kirss
12.    Taie Kull
13.    Kadi Kübarsepp
14.    Liina Laumets
15.    Andrus Lepp
16.    Avo Meier
17.    Kristi Nurm
18.    Kaur Oks
19.    Rene Palts
20.    Janne Pedask
21.    Helen Prommik
22.    Andres Raudmets
23.    Helina Rokk
24.    Andrus Roog
25.    Raul Silde
26.    Kerli Tamm
27.    Jaanika Tee
28.    Erko Teepere
29.    RihoValk
 
XXV LEND 2003. AASTA
Klassijuhataja: Merike Toompärg
1. Henrik Ehatamm
2. Kertu Haavandi
3. Evelin Jõgi
4. Kadri Kaasik
5. Jaanus Kaiva
6. Janek Kaljula
7. Margot Kaselaan
8. Kaie Kruusmägi
9. Kairi Kärblane
10. Eik Lattu
11. Sandra Leek
12. Heleri Luide
13. Liis Männistu
14. Merle Olland
15. Peter Pleer
16. Piret Pärnpuu
17. Ragne Sein
18. Jaana Siidra
19. Siim Särekanno
20. Heidi Tamp
21. Priit Toiger
22. Arnold Tuzis
 
Klassijuhataja: Krista Polman
1. Ragne Andrejeva
2. Triin Eenlo
3. Marja-Liisa Harmipaik
4. Aleksei Lagutkin
5. Triin Mustjõgi
6. Sven Oja
7. Maris Paju
8. Hedi Pehme
9. Martin Polman
10. Kertu-Kaisa Pops
11. Arne Puhlov
12. Merja Pukari
13. Erko Puusaag
14. Raili Rahula
15. Reini Rätsep
16. Siim Sepp
17. Marrit Sondla
18. Annika Tee
19. Helena Tubli
20. Mardo Valdt
 
XXVI LEND 2004. AASTA
Klassijuhataja: Kairi Zaletajev
1. Ene Eesik
2. Teele Esperk
3. Pille Härm
4. Liis Hõrak
5. Merliin Jõessaar
6. Mariliis Karu
7. Martin Kasterpalu
8. Kairi Kiiver
9. Kristjan Kikkas
10. Sulev Kirst
11. Edik Kuusk
12. Katrin Laiverik
13. Merlin Liiva
14. Helin Loik
15. Raine Moks
16. Artur Noole
17. Jander Pillerpau
18. Peeter Poom
19. Kristel Prommik
20. Martin Saukas
21. Anu Sildver
22. Katrin Sooman
23. Eve Tagavälja
24. Argo Tamm
25. Mariliis Tomingas
26. Jaana Tubli
27. Heidit Vares
 
XXVII LEND 2005. AASTA
Klassijuhataja: Marika Kirsanov
1. Marena Berk
2. Liis Essenson
3. Agne Kallas
4. Henri Kaur
5. Karina Kiptšakbajeva
6. Martin Lepp
7. Nele Nõu
8. Kätlin Ojasoo
9. Kai Ots
10. Karin Palts
11. Martin Parve
12. Ivar Petersen
13. Liis Pehme
14. Kertu Proos
15. Taavi Puuorg
16. Karin Põld
17. Mari Sults
18. Kristel Zimmermann
19. Heiki Tamp
20. Taavo Tinno
21. Siim Vaha
22. Taavi Vilba
23. Teele Õispuu
 
Klassijuhataja: Silja Ild
1. Erik Heinsalu
2. Allan Ild
3. Sander Jaagus
4. Liisa Kaljagina
5. Regiina Kelder
6. Kristi Kevvai
7. Lennart Komp
8. Karmen Kuimet
9. Kadi Kurris
10. Helerin Mõttus
11. Raimond Mäll
12. Karit Neider
13. Marek Olland
14. Sille Pihlak
15. Mihkel Pung
16. Mattias Sahva
17. Sirli Sepper
18. Katrin Soom
19. Priit Tamme
20. Merit Tikku
21. Pilleriin Täht
22. Katrin Õunroos
 
XXVIII LEND 2006. AASTA
Klassijuhataja: Anne Rooste
1. Sandra Eero
2. Hedi Hanimägi
3. Kristina Jakovleva
4. Annika Koppel
5. Silva Kümnik
6. Eke Lattu
7. Kristjan Lõhmus
8. Kati Makstin
9. Reili Mere
10. Piret Mägi
11. Kristi Niinepuu
12. Pille Noole
13. Janno Nõu
14. Joonas Pado
15. Rille Pihlak
16. Karel Prikk
17. Hanna Raig
18. Kristjan Rausberg
19. Simo Saali
20. Jaak Saarepuu
21. Pille Siidra
22. Kristjan Zimmermann
23. Argo Zirk
24. Imre Tuvi
25. Ülli Vaha
26. Märt Vahtramäe
27. Priit Veskimäe 
28. Heigo Kopso
 
Klassijuhataja: Urmas Kaus
1. Maarja Aan
2. Ats Allikmaa
3. Anna Badjonkina
4. Anthony Enden
5. Sirle Erik
6. Kersti Granbak
7. Kätlin Grauberg
8. Jan Harend
9. Anna Karasevits
10. Kristiin Karu
11. Andre Kaur
12. Liina Kristal
13. Martin Kuustik
14. Reili Küünruss
15. Liis Loorits
16. Laura Lugus
17. Annely Luige
18. Kristiina Maitus
19. Marika Meos
20. Martin Määrits
21. Helena Pant
22. Meelis Sapas
23. Peeter Schmidt
24. Triin Tinno
25. Kristina Tubli
26. Marit Villo
 
XXIX LEND 2007. AASTA
12 a klass, klassijuhataja Helle Parmas
1. Heidi Havam
2. Nele Jõessar
3. Mihkel Jõhvik
4. Meri-Liis Kaunispaik
5. Kertu Kekk
6. Kaur Käärma
7. Elise Laiverik
8. Jakob Laulik
9. Margo Lindoja
10. Maicken-Ninel Lokotar
11. Lembitu Luih
12. Evelin Maripuu
13. Triin Mägi
14. Liisi Männistu
15. Torel Neider
16. Marge Oldermann
17. Kristo Raadik
18. Ott Reinhold
19. Jassi Rooste
20. Jane Saarerand
21. Berit Schmidt
22. Kristlyn Sikk
23. Kristjan Soomänd
24. Katrin Zirk
25. Helen Telling
26. Liis Veersalu
27. Maarja Vilu
 
12b klass, klassijuhataja Taivi Õigus
1. Tene Arula
2. Maris Jõks
3. Gerlin Järvela
4. Juku Kaalma
5. Indrek Kevvai
6. Kai Kurris
7. Kustas Kõiv
8. Ave Leidmaa
9. Kerttu Luik
10. Mikk Moses
11. Martin Niinepuu
12. Raido Park
13. Inna Prigorovskaja
14. Tõnu Puuorg
15. Kristina Raadik
16. Jaana Roos
17. Terti Rüütli
18. Silver Siimon
19. Lija Sloog
20. Mari-Liis Sõber
21. Tambet Teder
22. Annika Tooma
23. Marit Toomsalu
24. Katri-Ann Vainumäe
 
XXX LEND 2008. AASTA
12 b klass, klassijuhataja Inga Nurme
1. Romet Adamson
2. Madis Allikmaa
3. Tiina Arulaid
4. Olari Berlokko
5. Madli Buström
6. Danel Hansen
7. Grete Kallas
8. Eneliis Kattel
9. Lauri Koost
10. Kaarel Kuimet
11. Anneli Lehtsalu
12. Madis Nurmetalu
13. Kadri Pall
14. Indrek Paumere
15. Maarja Pehme
16. Teddy Puusepp
17. Raigo Rande
18. Kai Ratassepp
19. Kaia Raudoja
20. Ken Resto
21. Marek Ronimõis
22. Hannes Rõõs
23. Siim Stokkeby
24. Kristel Suursööt
25. Maarja Talvik
26. Kristina Tee
27. Ivika-Ines Todurova
28. Maikel Unt
29. Siim Veskilt
30. Siim Vilba
 
12c klass, klassijuhataja Eda Piisang
1. Eneli Aberut
2. Mari-Liis Enok
3. Marii Jaanson
4. Marii Kangur
5. Kadri Kekk
6. Riho Kopso
7. Aivar Kukrus
8. Margo Kuustik
9. Kaarel Kärgets
10. Kaarina Kärgets
11. Laurits Leima
12. Karl Leis
13. Mariliis Lepist
14. Ailen Lord
15. Mihkel Luigas
16. Stella Makstin
17. Maris Moks
18. Andres Märso
19. Marko Noorma
20. Jaanus Piip
21. Liis Pung
22. Keilyn Pürg
23. Mauri Raba
24. Allar Saar
25. Siim Salula
26. Artti Sammalpärg
27. Merit Saribekjan
28. Enrico Siniväli
29. Siim Veersalu
30. Õnnela Videse
 
XXXI LEND 2009. AASTA
12 a klass, klassijuhataja Aide Vungo
1. Kerttu Aruaas
2. Gerli Erdmann
3. Ketly Freirik
4. Roman Fridman
5. Alar Härm
6. Enelin Kanger
7. Jürgen Kivestu
8. Gunilla Kõiv
9. Kreet Käärma
10. Mairi Küünruss
11. Madis Leisner
12. Kristi Läti
13. Laas Mahl
14. Maarja Matsoo
15. Maarja Mesikäpp
16. Mikk Mosona
17. Rain Mäsak
18. Aaro Pihlak
19. Kaarel Rausberg
20. Simo Rebane
21. Uku Reinhold
22. Helen Rookäär
23. Gerli Rüütel
24. Rauno Saks
25. Kätlin Soomänd
26. Silver Sõber
27. Sander Zoova
28. Andres Turp
29. Kadri Vahtramäe
30. Christine-Elisabeth Valner
31. Taavo Velt
32. Triin Voolaid
 
12 b klass, klassijuhataja Merike Toompärg
1. Ege Auger
2. Indrek Bauer
3. Hanna Havam
4. Heti-Kai Hubel
5. Kaisa Ilves
6. Janne Kaiva
7. Madis Kalmus
8. Siim Kalmus
9. Andres  Rene Kurmiste
10. Kaido Laidvee
11. Kristo Lehiste
12. Maria Liiva
13. Elina Lill
14. Priit Luik
15. Merilin Luks
16. Marget Metsla
17. Gerli Papli
18. Kristjan Puu
19. Katre Põder
20. Reigo Riis
21. Marti Rosenberg
22. Siim Rätsep
23. Cätly Talivere
24. Ave Uibo
25. Sirja Vadi
26. Norman Varema
27. Älis-Sille Voolma
28. Kairi Ärm
 
XXXII LEND 2010. AASTA
Klassijuhataja: Inna Galkina
1.  Kristina Eesmets
2. Kristin Jakobson
3. Kristjan Josu
4. Jaan-Kristjan Kaalma
5. Meta Karasevitš
6. Taavet Kollo
7. Eneli Kümnik
8. Linda Luig
9. Maris Mosona
10. Teele Puhlov
11. Carmen Rooväli
12. Karolin Sakk
13. Robert Schmidt
14. Daisy Talpsepp
15. Kertu Laura Tampõld
16. Marika-Margot Todurova
17. Jane Tsirna
18. Kadi-Liis Vabaoja
19. Märt Vaha
20. Rain Viilas
21. Kristel Vippul
 
Klassijuhataja: Kersti Vissov
1. Reigo Adamson
2. Rauno Alev
3. Anna-Liisa Altmets
4. Carolys Kallas
5. Kätlin Kekk
6. Mihkel Kivi
7. Eva Kristjuhan
8. Mari-Liis Laanes
9. Eha Laneman
10. Heli Laneman
11. Sigrid Lugus
12. Rauno Lunde
13. Anna Lutter
14. Antero Maksing
15. Leeni Oismann
16. Matis Pedak
17. Kaarel Piip
18. Gerli Rapper
19. Riin Rehemaa
20. Reelika  Riis
21. Sigrit Sepper
22. Andreas Siniväli
23. Laura Staal
24. Kristina Šadeiko
25. Anni Ulmas
26. Rannar Uusna
27. Kärt Vilt
28. Marie Õun
 
XXXIII LEND 2011. AASTA
Klassijuhataja: Krista Polman
1. Ago Allikmaa
2. Kerlyn Jüriväli
3. Ardo Kantemus
4. Sten Karu
5. Krista Kekk
6. Anni Kivimäe
7. Getter Marjatta Klemets
8. Merilin Kuklas
9. Gert Kurmiste
10. Liis Kuusk
11. Argo Maripuu
12. Kuldar Mark
13. Rauno Nõmmiko
14. Janek Nõu
15. Piret Pannal
16. Sigrid Reinvelt
17. Siim Sadrak
18. Kerli-Kristin Salo
19. Teet Soasepp
20. Siiri Sõmer
21. Andro-Alari Tali
22. Ats Tamme
23. Mats Tamme
24. Annaliisa Täht
 
Klassijuhataja: Eda Piisang
1. Gerda Aava
2. Tanel Jõesaar
3. Priit Kasari
4. Rene Kasemets
5. Mark Kiptšakbajev
6. Karel Kirss
7. Kennet Käpp
8. Tarvo Maasik
9. Birgit Maasing
10. Mihkel Näks
11. Evelin Ots
12. Kristi Paigelkaln
13. Siim Pajula
14. Signe Pauk
15. Sander Rebane
16. Gert-Kristjan Rungi
17. Sven Saagim
18. Markus Saukas
19. Kauri Veertee
 
XXXIV LEND 2012. AASTA
Klassijuhataja: Taivi Õigus
1. Simon Jorma Aabrams
2. Andres Aava
3. Kert Aedla
4. Kristi Auger
5. Oskar Henno
6. Diana Jürima
7. Kristiina Kaalma
8. Martin Kangur
9. Tõnis Kirsipuu
10. Raune Kobin
11. Toomas Koost
12. Marko Koppel
13. Sandra Kougija
14. Karina Krestinov
15. Birgit Käsper
16. Kelly Laane
17. Ketily Laidvee
18. Lore Leppik
19. Rainer Loopere
20. Johanna Matt
21. Kati Metsla
22. Johanna Mõtte
23. Markus Rahuorg
24. Kristin Reiman
25. Siim Sander Rooba
26. Britt Rosenberg
27. Johanna Rõigas
28. Dea Saar
29. Liisa Staal
30. Danel Talpsepp
31. Triinu Uiboleht
32. Mette Õun
 
Klassijuhataja: Talvi Järv
1. Alo-Allar Altmets
2. Angeelika Haak
3. Margit Jõerand
4. Sirle Karist
5. Greete Kivi
6. Maria Kohv
7. Meriliis Kõva
8. Keito Kööp
9. Andro Meriloo
10. Ott Mesikäpp
11. Rando Mitt
12. Kati Moses
13. Merit Mäsak
14. Kermo Mürk
15. Madis Nikker
16. Silver Pauk
17. Tiina Pihlak
18. Reinika Rehi
19. Heleri Roosnurm
20. Siret Sepper
21. Gerli Tõnumaa
22. Alvar Vadi
23. Silver Valter
24. Martin Varrand
 
XXXV LEND 2013. AASTA
Klassijuhataja: Sille Kevvai
1. Fred Anton
2. Kelli Eilart
3. Eric Erm
4. Hans-Christoph Järvela
5. Stina Kaldma
6. Joonas Kaustel
7. Oliver Kuldmäe
8. Mattias Kõosalu
9. Kristin Kõva
10. Kadi-Liis Laaspere
11. Marthi Lepik
12. Christo Leppik
13. Marten Liivik
14. Rasmus Lilleorg
15. Lennart Lind
16. Elis Loik
17. Norman Madis
18. Karolin Niit
19. Eija Putrolainen
20. Raido Roosnurm
21. Anni Sadrak
22. Reimo-Martin Salo
23. Siim Soasepp
24. Paul Tuurmann
25. Maris Ukuhe
26. Kristo Veertee
 
Klassijuhataja: Anne Rooste
1. Evely Auger
2. Sten Kangilaski
3. Priit Kasemaa
4. Andra Kivimäe
5. Kaspar Kull
6. Eva Maria Kõrvas
7. Karl-Ferdinand Mahl
8. Siim-Johan Ottep
9. Rebecca Rebane
10. Kristen Soomann
11. Margret-Erika Triik
12. Raido Tõnisson
13. Noora Ustav
14. Riin Uusna
15. Kenet Vuks
 
 
XXXVI LEND 2014. AASTA
Klassijuhataja: Anna Kikkas
1. Rain Alev
2. Triin Evard,
3. Johanna-Anette Grünberg
4. Andro Halliko
5. Laura Hirv
6. Erik Jesaar
7. Diana Jõessar,
8. Keith Karula
9. Kati Kirsipuu
10. Karmo Kirss
11. Reijo Olavi Komu
12. Robert Kotsalainen
13. Lauretta Kubbi
14. Renita Linnjärv
15. Margo Lunde
16. Kelli Mets
17. Martin Näks
18. Raimond Ojassalu
19. Claus Oliver Pajuri
20. Joanna Parma
21. Liis Pass
22. Tõnis Piip
23. Kristin Prantsus
24. Eleriin Pärn
25. Kristi Rapper
26. Ebe-Kai Rüütli
27. Argo Sikk
28. Karmen Suss
29. Ketlin Šadeiko
30. Karin-Liis Tambaum
31. Karina Telling
32. Marleen Valdmaa
 
XXXVII LEND 2015. AASTA
Klassijuhatajad: Kristiina Noormets, Reelika-Merylin Raidmäe
1. Elerin Aarma
2. Brittel Aasna
3. Fred Baranov
4. Gerda Eendla
5. Grete Eenlo
6. Marleen Eino
7. Mirjam Henno
8. Hanna-Lisa Jaanson
9. Sandra Järv
10. Marie Järva
11. Sören Kaldma
12. Georg Kaseorg
13. Maria-Johanna Kollo
14. Kristel Kopel
15. Cris Koppel
16. Hanna-Katrin Krestinov
17. Maria Kruusel
18. Susan Külm
19. Aigar Laane
20. Toomas Liik
21. Relika Linnjärv
22. Maret Lond
23. Kent Loog
24. Reimo Loopere
25. Laura Luht
26. Kadi Lõhmus
27. Mari Männik
28. Anete Nõulik
29. Lisanna Ots
30. Hanna-Rooda Pedak
31. Jürgen Pikunov
32. Bernard Puström
33. Liisi Raudväli
34. Greteliis Salo
35. Anette Sarv
36. Siim Seimoja
37. Gregor Sibold
38. Silver Zoova
39. Valdo Taevere
40. Triin Gretel Tauk
41. Merika-Ethel Triik
44. Karoliina Vahenõmm
43. Indrek Valgma
 
XXXVIII LEND 2016. AASTA
Klassijuhataja: Eda Piisang
1. Rainer Binsol
2. Cristiana Carduccio
3. Krõõt Jaakson
4. Kaisa Josu
5. Anne Liis Kasterpalu
6. Gittan Kaus
7. Sandra Kogermann
8. Rene Koppel
9. Maria Kopso
10. Susanne Gretlin Kostla
11. Kert Kukk
12. Tambet Kurm
13. Katre Kärner
14. Kristjan Kõva
15. Christer Lohk
16. Gert Müür
17. Ege-Rita Noor
18. Joosep Noot
19. Kardo Orav
20. Brigitte Piip
21. Anderon Pilt
22. Ott Seppo
23. Kaspar Rainer Sulin
24. Greete Sügis
25. Janeli Tamfeld
26. Kertu Uiboleht
27. Sandra Undla
28. Lars-Johan Valner
29. Robert Voogma
 
XXXIX LEND 2017. AASTA
Klassijuhataja: Maret Rinne
1. Mikk Bauer
2. Madli Bulgarin
3. Margus Kaiva
4. Karl-Thomas Kallasmaa
5. Johanna-Elisabeth Kaustel
6. Markus Kitvel
7. Kristo Koppel
8. Herlent Krik
9. Anna Paula Kõrvas
10. Merit Käspri
11. Kaarel Käärid
12. Elisa Johanna Lepiku
13. Karl Hendrik Leppik
14. Laurel Lord
15. Rasmus Nurmetalu
16. Eleri Paatsi
17. Andreas Pedak
18. Madis Peterson
19. Henri Petrutis
20. Marlene Raal
21. Meriel Kai Ly Rohtla
22. Siim-Silver Sepp
23. Grettel Sokolov
24. Anna-Liisa Sootalu
25. Marlen-Elisabeth Suursööt
26. Jakob Talpsepp
27. Tiit Träss
28. Triinu Vahenõmm
29. Margus Volkov
30. Pärtel Voomets
31. Sten Ärm
 
XL LEND 2018. AASTA
12.klass, klassijuhataja Inga Nurme
1. Henri Harri Laiho
2. Karolina Alpius
3. Mattias-Markus Essenson
4. Amrita Gerretz
5. Kerly Kasenõmm
6. Hanna-Lisa Kuslap
7. Mariel Kägo
8. Ingrid Lillemets
9. Mari-Liis Linkholm
10. Kätlin-Karin Lond
11. Roomet Lunde
12. Hele Maasi
13. Kelli Maripuu
14. Johannes Ots
15. Carl-Henry Parts
16. Anders Piir
17.Cathy-Lisanna Pilt
18. Meiti-Caroli Pind
19.Andrei Printsev
20. Merilin Raidmets
21. Melisa Rannik
22. Kärol Raudla
23. Ellinor Raudsepp
24. Joosep Raudväli
25. Mihkel Ruut
26. Linda Sepp
27. Sthen-Erich Soosaar
28. Susan Sooäär
29. Karl-Edgar Švarts
30. Liisa-Lii Tamme
31. Lizette Tarlap
32. Meelis Uudam
33. Hanna-Marie Vabaoja
34. Tanel Viilop
35. Tanel Volkov
36. Jaagup Voomets