Videokohtumine kirjanikuga

Kolmapäeval 6.aprillil oli meie kooli 1.a klassi ja 2.b klassi õpilastel vahva videokohtumine kirjaniku Liis Seiniga. Videokohtumine kirjanikuga sai teoks, tänu osalemisele lugemisprojektis “Meie väike raamatukogu”.
Projekti raames on lapsed läbi lugenud mitmeid raamatuid ning täitnud erinevaid loovaid ülesandeid. Hiljuti sai loetud raamatut “Minu linn”, mille on kirjutanud kirjanik Liis Sein. Raamat räägib loodushoiust ja prügist. Raamatu peategelase eeskujul tegid lapsed ka oma klassi pakenditest linna ning arutlesid, kuidas pakendeid sorteerima peaks.
Tänane videokohtumine oli väga huvitav ning lapsed said kirjanikult küsida huvitavaid küsimusi raamatute kirjutamise kohta ning uurisid ka kirjaniku enda elu kohta.
Vahva oli see, et kirjanik küsis lastelt nõu ka uue peagi valmiva raamatu nime valikul. Kirjaniku antud valikute seast meeldis lastele kõige enam pealkiri “Kuidas taltsutada isa”. Jääme huviga uut raamatut ootama.
1.a ja 2.b klass tänavad Liis Seini vahva kohtumise eest!