Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Tutvumine uue SG õppehoonega 28. august Saku Gümnaasium

Ootame kõiki huvilisi tutvuma Saku Gümnaasiumi uue hoonega 4. - 5. septembril kell 15.00-19.00. Ekskursioonid giidiga toimuvad iga poole tunni tagant.

1. septembril on maja avatud ainult gümnaasiumiastme õpilastele, õpetajatele ja kutsetega külalistele