Saku Gümnaasiumis on tulemas karjääripäev 16. oktoober Saku Gümnaasium

5. novembril toimub gümnaasiumimajas karjääripäev, kuhu on kokku kutsutud erinevate valdkondade esindajad, kelle ülesanne on noori inspireerida ja motiveerida.

Päeva alustame ühiselt saalis, kus inspireerib meid tegutsema noor, edukas ja energiat täis üllatuskülaline. Sõna saab direktor ja vallaesindaja. Edasi liigume töötubadesse, mille iga õpilane on vastavalt enda huvidele valinud.

Päeva lõpetame edasiõppimisvõimaluste laada alaga, kus on esindatud järgmised kõrg-,rakenduskõrg- ja ametikoolid:
- Tallinna Tehnikaülikool
- Tallinna Ülikool
- Tartu Ülikool
- Eesti Kunstiakadeemia
- Tallinna Tehnikakõrgkool
- Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
- Tallinna Tööstushariduskeskus
- Tallinna Teeninduskool

Õpilased saavad ennast Stuudiumis töötubadesse registreerida alates 28.oktoobrist.

Ürituse üldine päevakava

9.00-10.00 Avamine. Motivatsioonikõne noorelt, lahedalt ja inspireerivalt.
10.00-10.45 Töötuba 1
11.00-11.45 Töötuba 2
Lõuna
13.00-14.00 Ülikoolide ja organisatsioonide esindajad

- Tallinna Tehnikaülikool
- Tallinna Ülikool
- Tartu Ülikool
- Eesti Kunstiakadeemia
- Tallinna Tehnikakõrgkool
- Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
- Tallinna Tööstushariduskeskus
- Tallinna Teeninduskool

Ürituse üldine päevakava

9.00-10.00 Avamine. Motivatsioonikõne noorelt, lahedalt ja inspireerivalt.
10.00-10.45 Töötuba 1
11.00-11.45 Töötuba 2