Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Saku Gümnaasiumi moeshow tuleb taas 06. jaanuar Saku Gümnaasium

Nostalgilised 2010ndad on nüüd lõppenud ning aeg on vastu võtta uus kümnend - 20ndad.

SG moeshow korraldustiimil tekkis küsimus - milline võiks välja näha mood järgmisel aastakümnel? Kas 70-80ndate nostalgia viiakse uuele tasemele? Või minnakse hoopis lihtsuse suunas?

Tule ja vii oma idee lähitulevikust ellu kollektsiooni näol tänavusel Saku Gümnaasiumi moeshow’l, mis toimub 7. veebruaril kl 19.00.

Disaineritel palume kollektsiooni disainides mõelda, milliseid riideid kannaksite teie 2020-ndatel aastatel.

Osalema ootame 5.-12. klasside õpilasi. Registreerimine kuni 12.01.2020.

Registreeri ennast siin

Osalema ootame 5.-12. klasside õpilasi. Registreerimine kuni 12.01.2020.

Registreeri ennast siin