Mälumängu võistkonnad olid edukad 03. detsember Saku Gümnaasium

28.11.2018. toimus Viimsi Koolis Eesti koolinoorte XVI mälumängumeistrivõistluste Tallinna ja Harjumaa eelvoor.
Osales väga palju võistkondi nii Tallinnast kui Harjumaalt.
Eelvoorus tuli 4-liikmelistel võistkondadel vastata 50 erinevale küsimusele (teemadeks olid geograafia, loodus, ajalugu, poliitika, teadus, tehnika, kultuur, sport).
Meie võistkonnad olid tublid. Põhikoolide arvestuses saavutas 9.d. klass 2. koha, võistkonda kuulusid Mart Nael, Hugo Alandi, Villem Noot, Kert Kask.
Nemad pääsesid ka üleriigilisse finaali, mis toimub 24. märtsil 2019.a. Põhikooli arvestuses saavutas 9.a. klass 3. koha ja sellesse võistkonda kuulusid Henry Hunt, Henry Grünberg, Caitlyn Kesa, Karmel Uuselu.

Gümnaasiumi arvestuses saavutas 10.-12.klassi 3-liikmeline võistkond tubli 4. koha. Võistkonda kuulusid Raimond Eino, Karl Joosep Heinla, Anete Järvelaid.

Õnnitlen tublisid õpilasi!

Õpilasi juhendas geograafiaõpetaja Kersti Vissov