Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Uudised

KüberPähkli koolivooru tulemused 15. detsember Saku Gümnaasium


13.detsembril toimus TalTech Mektorys KüberPähkli koolivooru lõppvõistlus kus osalesid 52 kooli võistkonnad. https://sites.google.com/view/kyberpahkel

Meie kooli esindasis 10. reaalklassist Artur Järvan ja Mari Tiitsu ning 11. reaalklassist Elisabet Raig ja Targo Lauk.
Gümnaasiumide arvestuses saavutasid meie õpilased 3.koha.
Õpilasi juhendas informaatikaõpetaja Jaan Sillakivi.

Täname õpilasi ja nende juhendajat.

 

 

 

13.detsembril toimus TalTech Mektorys KüberPähkli koolivooru lõppvõistlus kus osalesid 52 kooli võistkonnad. https://sites.google.com/view/kyberpahkel

Meie kooli esindasis 10. reaalklassist Artur Järvan ja Mari Tiitsu ning 11. reaalklassist Elisabet Raig ja Targo Lauk.
Gümnaasiumide arvestuses saavutasid meie õpilased 3.koha.
Õpilasi juhendas informaatikaõpetaja Jaan Sillakivi.

Täname õpilasi ja nende juhendajat.

 

 

 

string(666) "Running "webfont:icons" (webfont) task Font icons wasn’t changed since last run. Running "concat:components" (concat) task File assets/js/main.js created. Running "concat:components_dev" (concat) task File assets/js/main-drupal.js created. Running "uglify:js" (uglify) task >> 1 file created. Running "less:development" (less) task >> 1 stylesheet created. Running "px_to_rem:dist" (px_to_rem) task File assets/styles/default.css created. Running "autoprefixer:default_css" (autoprefixer) task >> 1 autoprefixed stylesheet created. Done, without errors. "