Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Koroonaviiruse levimine Eestis 27. veebruar Saku Gümnaasium

Kooli juhtkond soovitab meie kooli õpilastel ja töötajatel, kes koolivaheajal külastasid Itaaliat, Kanaari saari, Hiinat või teisi Aasia riike, kaks nädalat pärast Eestisse saabumist kodus õppida ja töötada. Õpilastel või nende vanematel palume puudumisest teavitada kooli Stuudiumi ning klassi juhendajaid eraldi sõnumiga. Informatsioon õppesisu, tunnikirjelduste ja ülesannete kohta on Stuudiumi keskkonnas.

Kooli juhtkond on lähtunud Terviseameti edastatud soovitusest seoses koroonaviiruse COVID-19 levikuga.