Uudised

Klassijuhatajatunnid 1.septembril 27. august Saku Gümnaasium


Klassijuhatajatunnid 1.septembril - algkool, põhikool ja gümnaasiumimaja

Algkool

1.A

209

Õp M.Koppelmann

1.B

140

Õp M.Kaselaid

1.C

134

Õp R.Videse

2.A

204

Õp B.Väljamäe

2.B

205

Õp J.Kuldvee

2.C

206

Õp K.Bauman

2.F

217

Õp K.Kulbin

3.A

121

Õp I.Maasi

3.B

135

Õp M.Esperk

3.C

203

Õp K.Heinmaa

3.D

123

Õp E.Ukkivi

3.E

208

Õp P.Kivestu

3.G

124

Õp M.Kändmaa

 

Põhikorpus

1.D

410 U

Õp K.Loonurm

1.E

415 U

Õp M.Teder

2.D

215 U

Õp E.Mehine

2.E

212 U

Õp Ü.Martinson

3.F

210 U

Õp M.Põder

4.A

129

Õp R.Põld

4.B

416 U

Õp P.Soodla

4.C

310 U

Õp M.Sinisalu

4.D

412 U

Õp E.Ots

4.E

319

Õp E.Jauk

4.G

312 U

Õp K.Mei

5.a

416

Õp. Marita Pirnipuu

5.b

236

Õp Riina Viira

5.c

248

Õp. Kärt laur

5.d

213U

Õp. Sirje Õunroos

5.e

311U

Õp. Kati Tuulis

5.g

404

Õp Mirelle Tetto

6.a

239

Õp Mery-Liis Kolbak

6.b

116U

Õp Lana-Maria Peterson

6.c

311

Õp Hiie Plakk

6.d

322

Õp Heidi Reial

6.e

314U

Õp Karin Villemsoo

7.a

303

Õp Maimu Torn

7.b

249

Õp. Pilvi-Heli Vettik

7.c

139

Õp Inga Nurme

7.d

252

Õp Heili Lepp

7.e

320

Õp Valmar Ammer

8.a

405

Õp Kadri Koppel

8.b

235

Õp Merilin Nigumann

8.c

Auditoorium

Õp Rimma Narkeliunaite

8.d

115U

Õp. Eda Piisang

9.a

251

Õp Annika Krusell

9.b

406

Õp Natalja Kurankova

9.c

234

Õp Anu-Liis Lauk

 

Gümnaasiumimajas:


10.HU ruum 325 õp. O.Polomina
10.MAJ ruum 228 õp. R.Loide
10.RE ruum 321 õp. A.Pihl
11.HU ruum 328 õp. P.Kaare
11.MAJ ruum 311 õp. T.Luich
11.RE ruum 322 õp M.Paasik
12.kl ruum 213 õp. A.Kikkas ja T.Õigus

 

 

Klassijuhatajatunnid 1.septembril - algkool, põhikool ja gümnaasiumimaja

Algkool

 

Põhikorpus

1.D

410 U

Õp K.Loonurm

1.E

415 U

Õp M.Teder

2.D

215 U

Õp E.Mehine

2.E

212 U

Õp Ü.Martinson

3.F

210 U

Õp M.Põder

4.A

129

Õp R.Põld

4.B

416 U

Õp P.Soodla

4.C

310 U

Õp M.Sinisalu

4.D

412 U

Õp E.Ots

4.E

319

Õp E.Jauk

4.G

312 U

Õp K.Mei

5.a

416

Õp. Marita Pirnipuu

5.b

236

Õp Riina Viira

5.c

248

Õp. Kärt laur

5.d

213U

Õp. Sirje Õunroos

5.e

311U

Õp. Kati Tuulis

5.g

404

Õp Mirelle Tetto

6.a

239

Õp Mery-Liis Kolbak

6.b

116U

Õp Lana-Maria Peterson

6.c

311

Õp Hiie Plakk

6.d

322

Õp Heidi Reial

6.e

314U

Õp Karin Villemsoo

7.a

303

Õp Maimu Torn

7.b

249

Õp. Pilvi-Heli Vettik

7.c

139

Õp Inga Nurme

7.d

252

Õp Heili Lepp

7.e

320

Õp Valmar Ammer

8.a

405

Õp Kadri Koppel

8.b

235

Õp Merilin Nigumann

8.c

Auditoorium

Õp Rimma Narkeliunaite

8.d

115U

Õp. Eda Piisang

9.a

251

Õp Annika Krusell

9.b

406

Õp Natalja Kurankova

9.c

234

Õp Anu-Liis Lauk

 

Gümnaasiumimajas:


10.HU ruum 325 õp. O.Polomina
10.MAJ ruum 228 õp. R.Loide
10.RE ruum 321 õp. A.Pihl
11.HU ruum 328 õp. P.Kaare
11.MAJ ruum 311 õp. T.Luich
11.RE ruum 322 õp M.Paasik
12.kl ruum 213 õp. A.Kikkas ja T.Õigus

 

 

1.A

209

Õp M.Koppelmann

1.B

140

Õp M.Kaselaid

1.C

134

Õp R.Videse

2.A

204

Õp B.Väljamäe

2.B

205

Õp J.Kuldvee

2.C

206

Õp K.Bauman

2.F

217

Õp K.Kulbin

3.A

121

Õp I.Maasi

3.B

135

Õp M.Esperk

3.C

203

Õp K.Heinmaa

3.D

123

Õp E.Ukkivi

3.E

208

Õp P.Kivestu

3.G

124

Õp M.Kändmaa