Keemia olümpiaadi koolivooru tulemused 19. november Saku Gümnaasium

13. novembril toimus põhikoolis ja 15.novembril gümnaasiumiastmes keemia olümpiaadi koolivoor.
Eesmärgiks oli välja selgitada tublimad keemikud, leida uusi talente, motiveerida teadaolevaid andekaid õpilasi ja muidugi treenida neid eesseisvaks keemia piirkonnavooruks. Viimane leiab aset jaanuarikuu lõpus.

Õpilased olid taas väga tublid ja taibukad. Allolevalt on välja toodud mõned tulemused.

8. klass:
1. koht Karmen Kent
2. koht Miia Triin Binsol
3. koht Paul Kang
Väga tublid olid ka: Viiksalu Erik-Steven, Lehtmaa Laura, Hinno Elisabeth, Sokk Lisandra, Kotsar Karolin Victoria, Sildvee Roland, Raidmets Angela, Metsvahi Kirke, Laugen Feliks ja Nõulik Lisette,

9.klass:
1. koht Diandra Tubli
2. koht Johann Mattias Puuorg
3. koht Silver Erik Sepp
Väga tublid olid ka: Kristiina Bulgarin, Tommi Valgma, Ramon Egert Valgma ja Liisa Siimann

10.klass:
1. koht Rauno Viil