Isadepäeva eri 06. november Saku Gümnaasium

Meie koolis on traditsiooniks saanud, et reedel enne isadepäeva kutsume isasid proovima õpetajaametit. Lapsed ootavad seda päeva väga. Kodus kasutatakse isade  meelitamiseks erinevaid veenmistaktikaid. Vaatamata keerulisele ajale oli ka sel aastal mitmeid julgeid isasid lastele rõõmu valmistamas. Lapsed said proovida füüsikakatseid, hambaorkidest konstrueerimist, nuputamist, said teadmisi kalapüügist ja mängisid lõbusaid mänge. Oli lõbus ja vaheldusrikas koolipäev.

Aitäh, armsad isad! Ilusat isadepäeva!

Aitäh, armsad isad! Ilusat isadepäeva!