Gümnaasiumiastme õpilasesinduse juhi valimised 09. oktoober Saku Gümnaasium

Gümnaasiumimajas on käimas õpilasesinduse juhi valimised.
Sellel aastal soovivad õpilasesinduse presidendiks saada Stiina Sammalkivi ja Jan Joonas Tuuna.
Tänasest on üleval reklaamplakatid koolimajas. Reedel söögivahetunnis toimub saalis kohtumine valijatega, kus mõlemad kandidaadid tutvustavad oma lubadusi ja eesmärke, räägivad kõigest sellest mida nad soovivad täide viia õpilasesinduse juhina!

Hääletada saavad kõik 10. - 12. klassi õpilased Stuudiumis. Hääletus algab reedel kell 12.00 ja kestab pühapäeva keskpäevani.

Gümnaasiumimajas on käimas õpilasesinduse juhi valimised.