Gümnaasiumiaste distantsõppel 26. novembrist 26. november Saku Gümnaasium

Saku Gümnaasiumi 10. - 12. klasside õpilased on distantsõppel alates neljapäevast, 26. novembrist.

Distantsõppe periood kestab 1.poolaasta lõpuni ja õppurid on kooli tagasi oodatud 11. jaanuaril 2021.

Distantsõppe perioodil toimub juhendatud õppetöö vastavalt Saku Gümnaasiumi distantsõppe korrale.

Distantsõppeperioodil osutatakse vajaduse korral hariduslikke tugiteenuseid  (sh konsultatsioonid) jälgides hajutatust ning kantakse maski või on kaetud suu ja nina.

Õppuritele on tagatud on tugiteenuste kättesaadavus.

Alg- ja põhikoolis jätkub õppetöö tavapäraselt.

Õppuritele on tagatud on tugiteenuste kättesaadavus.

Alg- ja põhikoolis jätkub õppetöö tavapäraselt.