Eesti koolinoorte keemia lahtine võistlus 07. november Saku Gümnaasium

05.10.2019 toimus TÜ Teaduskooli poolt korraldatud üleriigiline Eesti koolinoorte keemia lahtine võistlus, kus väga tublilt osales Saku Gümnaasiumi gümnasist Kristiina Verte.

Keemiaülesannete lahendamise lahtine võistlus oli avatud kõikidele õpilastele olenemata vanusest. Ülesandeid sai lahendada kahes vanuserühmas - vanem rühm (11. ja 12. klass) ja noorem rühm (kuni 10. klass). Nelja tunni jooksul lahendati kaheksa ülesannet, mis tasemelt vastavad keemiaolümpiaadi ülesannete piirkonna- kui lõppvooru ülesannetele. Erinevalt keemiaolümpiaadist ei antud ette temaatikat. Lahtise võistluse tulemusi arvestatakse keemiaolümpiaadi lõppvooru ja õppesessioonile kutsumisel.

Õpilast juhendas Anna Kikkas

Õpilast juhendas Anna Kikkas