Bussiliinide sõiduplaan alates 13.01.2020 09. jaanuar Saku Gümnaasium

Olulised muutused on järgmised:

• Lõunane liin 21a väljub Kurtna Kooli juurest natukene hiljem, et lapsed jõuaksid bussi peale peale tundide lõppemist.
  • Pealelõunane liin 32 enam Kajamaalt läbi ei sõida, vaid tuleb tagasi Tagadi kaudu Kurtnasse ja Kiisale.
  • Huviringi buss 32a on juba aasta algusest ära jäetud. Nüüd on see ka graafikust eemaldatud.

Veel on vähesel määral parandatud liini 113 peatuste vahelisi sõiduaegu ja viidud need kooskõlla ühistranspordikeskuses olevate andmetega.

Uued bussigraafikud alates 13.01.2020.

Olulised muutused on järgmised:

Uued bussigraafikud alates 13.01.2020.