Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Uudised

Aasta Tegijad Riigikogus 30. mai Saku Gümnaasium


27.mail külastasid Saku Gümnaasiumi klasside Aasta Tegijad Riigikogu. Tutvusid sealse tööelu ja -õhustikuga. Riigikogus on mitu maja ja palju ruume nagu meie koolis. Alguses võib õiget kohta otsides lausa ära eksida. 
 
Aasta Tegija valib iga klass kooliaasta lõpus hääletuse teel. Aasta Tegija on keegi, kelle püüdlusi klassikaaslased on aasta vältel tähele pannud ja kõrgelt hindavad. Ta on eeskujuks ja inspiratsiooniks. 

 

 

 

 

27.mail külastasid Saku Gümnaasiumi klasside Aasta Tegijad Riigikogu. Tutvusid sealse tööelu ja -õhustikuga. Riigikogus on mitu maja ja palju ruume nagu meie koolis. Alguses võib õiget kohta otsides lausa ära eksida. 
 
Aasta Tegija valib iga klass kooliaasta lõpus hääletuse teel. Aasta Tegija on keegi, kelle püüdlusi klassikaaslased on aasta vältel tähele pannud ja kõrgelt hindavad. Ta on eeskujuks ja inspiratsiooniks.