9. juuni hommikul startisid gümnasistid õppekäigule 09. juuni Saku Gümnaasium

9. juunil sõitsid 10.-11.klasside õpilased ekskursioonile Tartusse Eesti Rahva Muuseumi tutvuma Eesti kultuurilooga. Õpilasi saatsid kõik kuus klassijuhatajat. ERM asutati 1909 aastal Jakob Hurda mälestuseks, 2016. a koliti praegusesse hoonesse Raadil. Ühtlasi on sellega ERMist saanud Baltikumis suurimal pinnal asuv muuseum. Lisaks püsinäitusele said õpilased külastada Soome-ugri kultuurinäitust „Uurali kaja“ ja muinasjutunäitust "Elas kord", mis viib rännakule allmaailma ja imemetsa.

Peale ühist haridusprogrammi suunduti lõunale kuulsasse Tartu Ülikooli kohvikusse.

Kehakinnituse järel said õpilased ise otsustada - kes suundus koos õpetaja Raigoga ajalootuurile Tartu kesklinna, kes käis Lõunakeskuses šoppamas, kes nautis kuuma suveilma Toomemäelt või leidis jahutust värskendavast Emajõe veest.

Ilusat suve ja uute käimisteni!
10.-11.klassid

Ilusat suve ja uute käimisteni!
10.-11.klassid