Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

12. klassi lõpukell 30. mai Saku Gümnaasium

21. mail toimus meie abiturientide lõpukell. Lõpuklassi jalutas lauluga läbi kõik kooli ruumid ja külastati ka lasteaedu. Päeva lõpetas aktust, mida korraldasid 11. klassi õpilased. Pärast aktust traditsiooniliselt istutasime ühiselt kooli hoovi puu ja saatsime oma salasoovid õhupallidega teele.

Tuult tiibadesse ja kõrget lendu armas 12. klass.

Tuult tiibadesse ja kõrget lendu armas 12. klass.