Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

1. ja 2. koht Harjumaa kunstiolümpiaadilt 12. veebruar Saku Gümnaasium

8. veebruaril 2020 toimus Jüri Gümnaasiumis Harjumaa kunstiolümpiaad. Õpilased võistlesid kahes vanusegrupis: 10.-12. klass ja 7.-9. klass.

Saku Gümnaasiumi 12. maj. klassi õpilane SANDRA SERENA SULIN saavutas kunstiolümpiaadil 1. koha 10.-12. kl. vanusegrupis.

Saku Gümnaasiumi 8.c klassi õpilane AVELIN SARAPUU saavutas kunstiolümpiaadil 2. koha 7.-9. kl. vanusegrupis.

Olümpiaad oli mõlemas vanusegrupis kolmeosaline: koduse loovtöö ülesandeks oli plakati kujundamine teemal „Bauhaus 100“ (gümnaasiumil) ja „Eesti Kunstimuuseum 100“ (põhikoolil). Fotol on Avelin oma plakatiga vasakul ja Sandra Serena paremal.

Avelin sai oma plakati eest maksimumpunktid.

Teise osa test nõudis head kunstiteooria ja -ajaloo tundmist. Sandra Serena võitis selle vooru ülekaalukalt.

Kohapeal valmisid ka praktilised loovtööd.

Tänan Sandra Serenat ja Avelini tubli töö eest!

Palju õnne!

Eda Piisang

kunstiõpetaja

Avelin sai oma plakati eest maksimumpunktid.

Kohapeal valmisid ka praktilised loovtööd.

Tänan Sandra Serenat ja Avelini tubli töö eest!

Palju õnne!

Eda Piisang