Koolielu

Toitlustuse korraldus

Hommikupuder 0,55 € kord - palume täita taotlus ja kasutada elektroonilist õpilaspiletit:
Hommikusöögi taotlus (.pdf) Hommikusöögi taotlus (.doc)

Koolilõuna on kõigile Saku Gümnaasiumi 1.-9. klassi õpilastele tasuta. 10.-12. klassi õpilastele maksab koolilõuna 0,45€.

Pikapäevatoidu maksumus on 0,85 € toidupäev - palume täita taotlus ja kasutada elektroonilist õpilaspiletit:

Hommikupudru ja pikapäevatoidu tellimise avaldused palume saata
meiliaadressile kadri.tarn@sakuvald.ee
Saku Gümnaasiumi õpilane, kes ei soovi koolitoitu süüa, siis
palun teavitada toitlustajat:  kadri.tarn@sakuvald.ee

Põhjusega puudumisel tehakse toidukulu ümberarvestus alates teisest tööpäevast, kui toitlustajat puudumise põhjusest õigeaegselt (esimesel puudumise päeval) teavitatakse. Üksikute põhjuseta puudutud päevade osas ümberarvestust ei tehta.
Koolivaheaegade osas eraldi teavitust tegema ei pea.

Juhul kui lapsevanem ei ole kirjalikult teavitanud teisiti, siis arvestatakse kõik koolilapsed sööjateks ja gümnaasiumi osas esitatakse vastavalt koolipäevadele ka söögi eest arve. Söögist loobumiseks kirjutada toitlustusteenistuse juhile e-kiri.
Kuna hommikupudru- ja pikapäevasööjate seas on väga palju neid, kellel pole kaarti kaasas, siis tuletame meelde, et arve väljastatakse lapsevanema poolt esitatud avalduses märgitud päevade alusel.