Õppetöö

Konsultatsioonide ajad  2018/19 õa

7.-12.kl aineõeptajate KONSULTATSIOONIDE   AJAD:  2018/19 õ.-a.
 
 
 
 
 
 
 
 
ruum
esmaspäev
teisipäev
kolmapäev
neljapäev 
reede
Adamson, Inga
236
 
 
14.45 - 15.30
 
 
Ailt, Helina
319
13.50 - 14.35
 
 
 
 
Ammer, Valmar
võimla
 
13.50 - 14.35
 
 
 
Fjodorova, Nadeža
 
 
 
13.50 - 14.35
 
 
Heinat, Reet
142
 
14.45 - 15.30
 
 
 
Jauk, Evelin
214U
 
 
13.50 - 14.35
 
 
Judson, Anna
315
 
14.45 - 15.30
 
 
 
Jürimaa, Laive
322
14.45 - 15.30
 
 
 
 
Kaare, Piret
 
14.40 - 15.25
 
 
 
 
Kallaste, Piret
 
 
12.55 - 13.40
 
 
 
Kanarbik, Gerrit
303
 
 
13.50 - 15.30
 
 
Kevvai, Sille
405
 
13.50 - 16.00
 
 
 
Kikkas, Anna
311
 
 
14.45 - 15.30
 
 
Kivistik, Aita
252
13.50 - 15.30
 
 
 
 
Kolbak, Mery-Liis
 
13.50 - 14.35
 
 
 
 
Koppel, Kadri
236
 
13.50 - 15.30
 
 
13.50 - 15.30
Krusell, Annika
248
 
14.15 - 15.00
14.45 - 15.30
 
 
Kuks, Jaan
323
 
 
 
 
13.50 - 15.30
Kuldmäe, Anne
324
kokkuleppel
kokkuleppel
kokkuleppel
kokkuleppel
kokkuleppel
Kurankova, Natalia
411
 
 
13.50 - 15.30
 
 
Lauk, Anu-Liis
234
13.50 - 14.40
 
 
 
 
Laur, Kärt
 
12.55 - 13.40
 
 
 
 
Loide, Raigo
239
 
 
14.45 - 15.30
 
13.50 - 14.35
Luich, Tatjana
305
 
 
13.50 - 15.10
 
 
Läänemets, Ulvi
 
8.00 - 15.00
8.00 - 15.00
8.00 - 15.00
 
 
Maalma, Mare 
403
14.45- 15.30
14.45- 15.30
14.45- 15.30
14.45- 15.30
14.45- 15.30
Martinson, Ülle
212U
13.50 - 14.35
 
 
 
 
Müller, Tiia
314
 
13.50 - 14.35
 
 
 
Narkeliῦnaite,Rimma
410
 
 
14.45 - 16.00
 
 
Nurme, Inga 
139
 
14.45- 15.30
 
 
 
Ojaperv, Henri
võimla
 
12.55 - 14.35
 
 
 
Olvi, Sille
 
14.40 - 15.25
 
 
 
 
Paasik, Merli
406
13.50 - 14.35
 
 
 
 
Peterson, Lana-Maria
116U
 
 
 
13.50 - 14.35
 
Pihl, Anneli
251
 
13.50 - 15.00
 
 
 
Piisang, Eda
115u
 
12.55 - 14.35
 
 
 
Plakk, Hiie
411U
 
12.55 - 13.40
 
 
 
Polman, Krista
249
13.50 - 14.35
13.50 - 14.35
13.50 - 14.35
 
 
Polomina, Olga
307
 
 
13.50 - 15.30
 
 
Põld, Reet
129
 
 
 
13.50 - 14.35
 
Raam, Märt
võimla
 
 
15.15 - 16.00
 
 
Raidmäe, Reelika-M.
404
 
13.50 - 14.35
 
 
 
Reial, Heidi
võimla
kokkuleppel
kokkuleppel
kokkuleppel
kokkuleppel
kokkuleppel
Reiu, Sirle
 
 
 
 
 
12.55 - 13.40
Rinne, Maret
416
 
 
14.45 - 16.00
 
 
Rinne, Rein
 
 
 
12.55 - 13.40
 
 
Saar, Sulo
117U
 
 
13.40 - 14.35
 
 
Zaletajev, Kairi
404
 
 
 
 
13.50 - 14.35
Zirnask, Tiiu
võimla
 
 
14.45 - 15.30
 
 
Tatter, Merilin
235
 
 
 
 
14.00 - 15.00
Tiitus, Jana
324
 
 
13.50 - 14.35
 
 
Torn, Maimu
322
 
 
 
 
13.50 - 14.50
Tuulis, Kati
311U
12.55 - 13.40
 
 
 
 
Ulmas, Aare
143
 
 
13.50 - 15.00
 
 
Ulmas, Kersti
rmt
 
 
14.45 - 15.30
 
 
Vahesaar, Vallo
 
 
 
 
12.55 - 13.40
 
Vanem, Kristiina
310U
 
 
 
12.55 - 13.40
 
Varik, Erik
419
 
13.50 - 14.35
 
 
 
Vettik, Pilvi-Heli
võimla
 
 
14.45 - 15.30
 
 
Viira, Riina
 
 
12.55 - 13.40
 
 
 
Villemsoo, Karin
314U
 
12.55 - 13.40
 
 
 
Vissov, Kersti
320
 
 
13.50 - 16.00
 
 
Õigus, Taivi 
325
 
13.50 - 15.30
 
 
 
Õunroos, Sirje
213U
 
 
12.55 - 13.40
 
 
        
 
 
 
 
 
 
 
Täiendavate konsultatsiooniaegade kohta saab infot aineõpetajalt.