Meie koolist

Hoolekogu

Hoolekogu koosseisu kuuluvad:

1-3.kl Maria Pruul maria.pruul@mpk.ee 2018-2021

1-3.kl Liisa Jõgisalu liisa.jogisalu@gmail.com 2018-2021

1-3.kl Eimar Veldre e.veldre@gmail.com 2018-2021

4-6.kl Peeter Kalmet peeter.kalmet@gmail.com 2018-2021

4-6.kl Pille Maasik pille.maasik@gmail.com 2018-2021

4-6.kl Kaur Lohk kaur.lohk@gmail.com 2018-2021

7-9.kl Härmo Põlluvee hpolluvee@gmail.com 2018-2021

10-12.kl Alo Johandi alo.johandi@gmail.com 2017-2020

Põhikooli õpetajate esindaja Inga Maasi Inga.maasi@saku.edu.ee 2018-2021

Gümnaasiumi õpetajate esindaja Piret Kaare piret.kaare@sakuvald.ee 2017-2020

Õpilaste esindaja Emili Järv mimoos@hotmail.com alates 2018

Vilistlaskogu esindaja Kalev Pihl kalev.pihl@sk.ee alates 2016

Volikogu esindaja Eero Alamaa eeroalamaa@gmail.com

 

Lapsevanemad saavad omalt poolt kaasa aidata kooli töö tõhustamiseks, esitades hoolekogule päevakorda võtmiseks aktuaalseid ettepanekuid.